Netflix‘de İzlenecek İyi Bilim Kurgu Filmleri

Son günlerde markajımda bilim kurgu filmleri vardı. Netflix’de izlenecek iyi bilim kurgu filmleri başlığı için onlarca film izledim diyebilirim. Ve karşınızda izlediğim bilim kurgu filmlerinden en iyileri

OTHER LIFE

Netflix bilim kurgu filmiSon yıllarda izlediğim en iyi bilim kurgu filmleri arasında. Süze sürekli sorular sorduran, aksiyon ve gerilimi de beraberinde yakalatan filmde oyunculuklarda gayet iyi.
İnsanlara 2. Bir yaşam sunmanın yolunu bulan kadın dahinin yaşadıklarını konu alan film bence mutlaka netflix listenizde olmalı.

Yol Netflix

THE ROAD (Yol)
Eleştirmenlerden tam not alan film Dünya’ın yok oluşu sonrası baba ve oğulun yol macerasını konu ediyor. Sakin ama huzursuz karamsar ama umutlu ve psikolojik tahlillerle dolu film Netflix’de izlenecek iyi bilim kurgu filmleri arasında.
The ARQ Film

THE ARQ

Film bilim kurgu içinde bir aşk hikayesini anlatıyor, zamanın tekrarlanmasını konu eden film bazı tekrar sahnelerde ve hep aynı ortamda geçmesi itibari ile sizi tam sıkıcak gibi olurken bitmeyen aksiyonu ile tekrar filme bağlıyor. İzlenebilir.

DE1DF261-50B1-429C-96E1-96700B031F6ABeni gerim gerim geren bilim kurgu olmasının dışında tam bir gerilim filmi olan ve hiç kimse konuşmadığı halde sizi sıkmayan ve korkutan yapım. Gerilim sevenlerin bayılacağı diğerlerin de memnun kalacağın 2018 yapımı filmi bilim kurgu kategorisinden listeye koydum 😉

Şimdilik Netflix film tavsiyeleri bu kadar daha fazla bilim kurgu tavsiyesi için tıklayabilirsiniz

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s